farhanfi.jpg

نظرسنجی انتخاب چهره سال صنعت ساختمان

مجتمع رسانه‌ای ساختمان به عنوان رسانه تخصصی حوزه صنعت ساختمان، هرساله اقدام به برگزاری نظرسنجی انتخاب چهره سال صنعت ساختمان می نماید.،

هرساله، تنها یک نفر به عنوان چهره سال صنعت ساختمان انتخاب خواهد شد؛ با این تفاوت که در مرحله اول نظرسنجی، 5 کاندیدا از شش بخش که عبارت است از: 1. وزارت راه و شهرسازی؛ 2. مجلس (کمیسیون عمران)؛ 3. نظامات مهندسی؛ 4. شهرداری‌ها؛ 5. تشکل‌ها و انجمن‌های ساختمانی؛ 6. تولیدکنندگان مصالح ساختمانی انتخاب می‌شوند. سپس در مرحله نهایی، نظرسنجی میان کاندیدای منتخب از مرحله اول انجام می‌گیرد و در نهایت، فردی که بیشترین رأی را کسب کند، به عنوان چهره صنعت ساختمان سال برگزیده می‌شود.چهره های برگزیده سال های گذشته به شرح زیر می باشد:

1391
علی اکبر آقایی ریئس کمیسیون عمران مجلس
1392
جمشید برزگر رئیس کانون سراسری انبوه سازان ایران-سال 1392
1393
پیروز حناچی معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس شورای عالی شهرسازی-سال1393
1394
علیرضا پاک فطرت شهردار شیراز - سال 1394

کمپین اخلاق حرفه ای مهندسی

کمپین اخلاق حرفه ای مهندسی به منظور گسترش اصول حرفه ای و اشاعه هر چه بیشتر اخلاقیات در جامعه مهندسی کشور در مرداد ماه 94 و در آستانه برگزاری نخستین همایش ملی توسعه مهندسی با رویکرد اخلاق حرفه ای تشکیل گردیده و با وجود گذشت زمانی کوتاه، مسئولان متعدد دولتی، هیئت‌مدیره سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان استان‌های کشور و تعداد بسیاری از اعضا حقیقی به این کمپین پیوسته اند تا در تحقق هر چه بهتر اهداف و اجرای برنامه های مختلف این کمپین مشارکت نموده و سهم خود را در اعتلای مهندسی و ارتقای جایگاه مهندسان ساختمان در جامعه ایفا نمایند.
CAMPYEN.jpg